Scroll to top

Expedice a pobyty

Jmenuji se Roman Odevzdaný a do Peru jezdím od roku 2008.  Jsem Váš průvodce po Peru a dalších zemí Jižní Ameriky. Nabízím Vám své průvodcovské zkušenosti po Amazonii a Andách. Nejsem cestovní kancelář a tudíž nejezdím na místa plných turistů. Působím jako průvodce.

Cílem mých cest je návštěva Amazonie a práce s ověřenými šamany v džungli.

Peru

Říjen 2021

Učíme se pochopit šamanismus a tak se stát sám sobě nejlepším šamanem, guruem. Návštěva ověřených šamanů záleží na každém z Vás a důvodu proč do Amazonie jet. Většinou se pracuje se čtyřmi až pěti šamany na jejich území s každým zvlášť, protože každý šaman se zaměřuje na něco jiného. Některý se zaměřuje na léčení nemocí fyzického těla a některý zase pracuje více na spirituální úrovni a tím napomáhá rozšiřování mimosmyslového vnímání. Během cesty se lidé intenzivně detoxikují, naučí se šamanské techniky spojené s hlubším sebepoznáním a seznámí se s léčivými bylinami Amazonie. Inspirací nám můžou být lidé, kteří již našli svou cestu, může to s námi zarezonovat, ale musíme si každý najít tu svou, a k tomu právě pomáhají rituály v Amazonii, které zároveň rozvíjejí potenciál daného jedince. Důležité je pochopit a přijmout přírodu, objevit v ní život a pochopit že ten největší dar je co máme a to náš život. Přijmout ho, začít žít a užívat si více obyčejných věcí, ale s jiným nadhledem a více ve spojení s teď a tady, tedy s přítomností.  Cestu také může člověk využít k započetí odvykací kůry kouření, pití alkoholu i jiné civilizační závislosti. Anebo i k hlubšímu pochopení a propojení s přírodou.

Pokud se skupina dohodne a podmínky jsou příhodné, je možné také uskutečnit cestu do hor za andskými šamany.

S každým zájemcem o expedici se nejprve osobně setkám a posoudím, jestli je to pro daného člověka vhodné.

V Peru se starám o bezpečnost skupiny, v rámci dlouholetýh zkůšeností a veškerý čas trávíme společně.

Peru 2017

Česká republika

Jarní šamanský léčebný pobyt v Plinkoutu

22.-24.4. 2022

Program:

Pátek: 16-17h příjezd

18-19:45h meditace

Sobota: 9-11h léčení – meditace

Výlet a další…

Možnost 18-20h sauna za 100 Kč příplatek.

20-21:30h meditace

Neděle: 9-10:30h meditace

11-12h společný oheň, práce se záměrem a symboly

12h společný oběd

Po obědě odjezd domů.

V ceně 3800,-Kč zahrnuto ubytování, 3x denně vegetariánská strava, program.

Rezervační zálohu 500,- Kč nutno uhradit do 1.4. 2022. Č. Ú. 1328649000/ 2700

      Provází Roman Odevzdaný

telefon 777561316, email: odevzdany@gmail.com

Přespání v Jurtě

Naše jurta je skloubena z dvou kultur, a to mogolské a peruánské. To vše najdete v originálu z těchto zemí přivezené. Její kruhový tvar má léčivé vlastnosti, uvnitř jurty podporují její léčivost i peruánské obrazy, namalované peruánskými umělci, kteří prošli léčebnými rituály v Amazonii a své prožitky manifestují na plátno. Dále máme spoustu šamanských a léčivých předmětů, které v našem prostoru zvyšují vibrační pole celé kruhové jurty, tak aby jste se ráno cítili o pár let mladší 🙂

Naše jurta slouží pouze k meditacím a prací na sobě, je to takový přírodní “chrám” , kde můžete přespat. Vše po předchozím objednání.

Cena za osobu a noc 550,- Kč. Kapacita 17 ležících lidí. V zimním období si účtujeme příplatek za energie a topení.

Budeme se těšit, že vyzkoušíte naši jurtu a centrum La Selva k přespání a obohacení svého ducha.